-7.2 C
Skopje
Saturday, January 22, 2022

Ед Ширан откри која епизода на South Park му го уништила животот!

Најчитани вести

Музичарот Ед Ширан изјави дека мисли оти епизодата од „Ginger Kids“ од серијата „South Park“ ја уништила шансата неговата портокалова коса некогаш да се смета за кул. Тој рече дека црвената коса никогаш не била нешто со што луѓето во Америка би се потсмевале се до епизодата од анимираната серија која се емитуваше во ноември 2005 година.

– Таа епизода од „Саут парк“ ми го уништи животот. Отидов во Америка и сите беа во стилот „Ти ја обожавам косата“. И јас бев како: “О Боже мој, луѓето ја сакаат мојата коса?” И тогаш се сеќавам дека таа епизода излезе низ целиот свет и тоа беше тоа крајот на мојот живот – изјави Ширан.

Ед истакна дека се уште е голем обожавател на серијата „South Park“ и дека би сакал да го даде својот глас на некој лик во неа.

Погледнете инсерт од епизодата која му го „уништи животот“ на Ед Ширан:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com