19.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Едно лице нападнато во спортска обложувалница

Најчитани вести

На 13.11.2019 во 23.05 часот во СВР Скопје, С.А.(21) од Скопје пријавил дека околу 23.00 часот во спортска обложувалница на булевар „12-та Македонска бригада“, по претходна расправија, бил физички нападнат од Б.Ј.(53) од Скопје.

Сочинет бил записник за констатиран прекршок по член 12 од Законот за прекршоците против јавниот ред и мир.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com