27.8 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Една од најзгодните Македонки облече маичка со деколте ОДОЗДОЛА – пола гради надвор!

Најчитани вести

Македонската ријалити ѕвезда од „Задруга“, Елеонора Миљковиќ им го „крена“ притисокот на своите обожаватели на социјалните мрежи со последните објавени фотографии.

Атрактивната Миљковиќ објави „спонтани“ фотки на који јаде хамбургер, додека на себе има облечено маичка со многу длабоко деколте, меѓутоа деколте одоздола.

Половина од градите на Елеонора и ѕиркаа надвор, иако таа во преден план сакаше да го стави хамбургерот во нејзините раце.

Погледнете:

Фото: Инстаграм

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com