27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Едита Арадиновиќ направи драстична промена – сега не личи на себе ама потсетува на Ким Кардашијан

Најчитани вести

Српската пејачка Едита Арадиновиќ со години наназад има темно смеѓа боја на коса, по која беше и препознатлива.

Меѓутоа, сега таа се одлучила за драстична промена, поради која коментарите не престануваат да се редат.

Именом таа на изненадување на сите, својата долга темна коса ја обои во платинесто руса, што многу го промени нејзиниот досегашен изглед.

Она што многумина забележаа е дека Едита изгледа и како да имала корекција на лицето, а доста потсетува и на светски познатата старлета Ким Кардашијан.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com