25.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Еден детаљ по породувањето ќе ве остави подзинати: Александра Пријовиќ се соблече во бикини и ги истакна градите

Најчитани вести

Пејачката Александра Пријовиќ овие денови е на заслужен одмор во Монте Карло каде со својот сопруг Филип Живојиновиќ ужива по породувањето во март годинава.

Младата пејачка реши да им покаже на фановите дека нема ниту трага од породувањето пред само неколку месеци.

Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија од пред огледало во бикини каде се гледа нејзиното совршено тело и бујни гради, а трага од породувањето речиси и да нема.

-Подготвена за на плажа, напиша пејачката.

Илјадниците коментари се нижеа само под нејзината фотографија.

„Совршена“, „Вистинска бомба“, „Блазе си му на твојот сопруг“, се само дел од коментарите на Инстаграм./kurir.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com