-8.2 C
Skopje
Tuesday, January 25, 2022

Едвај ги сокри градите: Ирина Шајк го засени поранешниот партнер Бредли Купер на неговата премиера на филм!

Најчитани вести

Славната манекенка Ирина Шајк го украде вниманието на премиерата на филмот „Nightmare Alley“ во која главната улога ја игра нејзиниот поранешен партнер, заводникот Бредли Купер, кого дефинитивно барем виртуелно го засенила.

Овие денови се „шушка“ дека Ирина и Бредли си дале втора шанса, а нејзиното појавување во бомбастично издание и поддршката која ја пружила на Бредли ги подгреало озборувањата.

Ирина блескала во панталони и сако со пруги под кое имала необичен кожен детал од ленти кои едвај и ги прекривал градите.

„Каква бомба“, „Мачка ипол“, „Бредли на апарати“, „Вака се враќа поранешниот“, „Сите гледаат само во неа“, „Ирина Шајк издоминирала“, „Вау, каква жена“, „Бредли, а каде е Лејди Гага“, „Нереално изгледа“ – се само некои од коментарите.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com