19.8 C
Skopje
Friday, August 19, 2022

Еве што им подарија Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ за роденден на своите галеници

Најчитани вести

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ во еден белградски ресторан им го прославија роденденот на своите галеници Атина (11) и Ника (10), родени во ист ден во растојание од една година.

Со гордост можам да кажам дека моите ќерки се многу скромни девојчиња кои ништо не сакаат. Тоа се деца што имаат се’ и навистина ништо не сакаат. Сега посакаа убава забава со многу другарчиња и мама направи се’ за да ги исполни нивните очекувања. Барем се надевам дека е така“, изјави Јелена/ubavinaizdravje.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com