5.8 C
Skopje
Friday, October 22, 2021

Еве кога излегува новиот филм за Џејмс Бонд

Најчитани вести

По бројните шпекулации за премиерата и менувањето на датумите, сега конечно е објавен новиот датум за првото емитување на новиот филм со агентот 007.

Светската премиера на филмот „No time to die“ ќе биде одржана на 28 септември.Содржината продолжува после огласот

“Простатитисот исчезнува за само два дена, главната причина е…

Филмот во кој Даниел Крејг ја игра улогата на тајниот агент Џејмс Бонд требаше да ја има премиерата на 2 април.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com