18.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

Еве зошто ја нарекуваат најзгодната жена во светот, Лима го запали Инстаграм

Најчитани вести

Најдолговечниот ангел на „Victoria’s Secret“, бразилската манекенка Адријана Лима на својот Инстаграм профил сподели фотографија која на нејзините следбеници, а особено на оние од машкиот род, им го одзема здивот.

Таа ја покажа својата совршена фигура, а воедно го истакна и прекрасниот задник. Во коментарите се редеа пофалби за прекрасниот изглед.

Таа во моментот се наоѓа во својот роден Бразил, поточно во Бахаи.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com