33.8 C
Skopje
Tuesday, August 3, 2021

Ева Лонгорија (45) „затегната“ во провокативно бикини! (ФОТО)

Најчитани вести

Ева Лондорија е во посета на родното Мексико и поголемиот дел од времето го поминува гола.

Ништо поубаво од одмор на плажа, сонце што го суши бикинито после пливањето во море! Бидејќи Ева Лонгорија ретко објавува голи фотографии, оваа слика беше вистинско освежување и за неколку часа таа собра повеќе од 160.000 „срца“ на Instagram.

Ева е по потекло од Мексико, од местото Вале де Браво, па не е изненадувачки што е „своја на своето“ во костим за капење. Интересно е што кога ќе ги споредите нејзините постари фотографии во бикини со најновата, ќе дојдете до заклучок дека е позгодна на 45 години отколку кога имала 35 години! Ова никогаш не е изненадувачки, бидејќи Ева редовно објавува фотографии и видеа од приватни тренинзи на кои се гледа дека вредно вежба.

Секоја година, Ева летува во Мексико со нејзиниот сопруг Хозе Пепе Бастион, со кого го има двегодишниот син Сантијаго.

Двојката се венча во мај 2016 година, а на нивната венчавка беа сите славни личности како Рики Мартин, Дејвид и Викторија Бекам, Мелани Грифит, Марио Лопез ….

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести