30.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Ева Лонгорија со синот Сантијаго на ревија во Париз

Најчитани вести

Актерката Ева Лонгорија ретко кога се разделува од едноггодишниот син Синтијаго. Дури и кога треба да патува низ светот за различни професионални ангажмани, таа го носи со себе. Ревијата на L’Oreal не беше исклучок.

На затворањето на модното шоу на козметичкиот гигант, 44-годишната актерка излезе заедно со Сантијаго.

На ревијата дефилираа заштитните лица и моделите на L’Oreal, меѓу кои и Дауцен Крус, Камила Кабејо, Шерил и Хелен Мирен, која истрча боса.

Текстот Ева Лонгорија со синот Сантијаго на ревија во Париз е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com