21.8 C
Skopje
Sunday, August 14, 2022

Дpaмa вo Србија: Чoвeк co кopoнaвиpyc cкoкнaл oд втopиoт кaт нa Инфekтивнaтa клиникa

Најчитани вести

На Клиниката за инфективни болести во Србија, синоќа пациент со коронавирус скокнал од вториот кат.

Станува збор за маж Д.А. (54), кој беше тешко повреден за време на падот, пренесува порталот „Објектив“.

Во текот на денот се очекува повеќе информации од институциите.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com