-3.2 C
Skopje
Wednesday, January 19, 2022

„Дрисла” доби нов директор

Најчитани вести

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска, денеска за вршител на должноста директор на ЈП депонија „Дрисла” го назначи Јане Мицевски, кој е дипломиран економист, со повеќегодишно работно искуство на раководни позиции.

Ова промена на раководната позиција на ЈП „Дрисла“ доаѓа по разрешување на Коста Начевски од вршител на должноста директор на ова претпријатие.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com