13.8 C
Skopje
Saturday, October 23, 2021

Дресот на Меси чини 107 евра, досега продадени над 200.000

Најчитани вести

Аргентинецот Меси веќе почна да ги исплаќа парите од трансферот во ПСЖ. Дресовите со неговото име и бројот 30 се продаваат како луди.

Веќе се продадени повеќе од 200.000 а цената е 107 евра. Десет проценти од цената оди за клубот а другите за производителот Најк/Џордан.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com