17.8 C
Skopje
Thursday, June 17, 2021

Дрво падна врз автомобил во Кисела Вода

Најчитани вести

Поголемо дрво паднало врз автомобил на паркинг простор во скопската населба Кисела Вода.

Читател на Курир кој ја испрати фотографијата вели дека вечерта, околу половина час по полноќ се слушнал силен непријатен звук.

Утринава забележале дека едно од дрвата кои се наоѓаат во близина на паркинг просторот, паднало врз паркиран автомобил.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести