21.8 C
Skopje
Saturday, September 24, 2022

До неодамна го криеше од јавноста, а сега Елена Стефановска јавно му поласка на момчето

Најчитани вести

Елена Стефановска, водителката на „Живот со стил“ имаме прилика да ја гледаме да ја води горенаведената емисија.

Пред рефлекторите и камерите, водителката професионално си ја завршува работата, а зад камерите речиси и не го покажува својот приватен живот.

И приватно таа си живее живот насловен како нејзината емисија „Живот со стил“, па кога ќе погледнете малку низ нејзиниот профил на „Инстаграм“ може да видите фотографии од патувања по разни дестинации, фотографии каде рекламира одредени брендови и сл.

И на фотографиите каде што некаде патува, до неодамна се наметнуваше прашањето, дали патува сама или друштво и прави некој друг.

Но, како и да е, водителката неодамана стави крај на дилемата дали е „сингл“ или не, па со неколку романтични фотографии го покажа момчето.

Имено, Стефановска е во врска со Бојан Најдоски, па оттогаш водителката не е многу резервирана за својот приватен живот.

Иако до неодамна го криеше од јавност и не сакаше многу да го покажува, сега водителката му поласка на својот партнер.

Стефановска на својот „Инстаграм“ објави фотографија од момчето како пазаруваат во еден маркет, односно тој ги бира намирниците, а во описот на фотографијата напиша: „Домаќин човек“.

Како се покажал Бојан во кујната не знаеме, но едно е сигурно, љубовта и цвета на водителката./skopje24.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com