14.8 C
Skopje
Sunday, October 2, 2022

Допирал и бакнувал малолетничка, уапсен 53 годишник од Виница

Најчитани вести

Полициски службеници од Полициската станица Виница вчера во попладневните часови го лишиле од слобода С.И. (53) од овој град.

Како што информираат од МВР, претходно полицијата добила пријава дека на 25. февруари околу 14 часот во Виница, тој допирал и бакнувал малолетничка.

По целосното расчистување и документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com