21.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Дона од „Беверли Хилс“ позираше во бикини – Доби ужасни критики за силиконите

Најчитани вести

Актерката Тори Спелинг позната како Дона Самер од Беверли Хилс ужива на одмор, а нејзините фотки во бикини изненадија многумина.

Познатата актерка позираше во бикини, а нејзините силиконски гради кои изгледаат многу неприродно, паднаа во очи на сите, па доби негативни критики.

Странските медиуми објавија дека таа буквално е зависна од пластична операција, иако актерката тоа го негираше.

– „Она што некое време се поврзува со моето име е пластична операција. Јас само ги правев носот и градите. Тие постојано ми припишуваат повеќе пластични операции“, изјави Тори пред американските медиуми./press24.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com