7.8 C
Skopje
Friday, December 9, 2022

Дона беше фатална блондинка во „Чувари на плажата“ – денес има 51. година и изгледа подобро од тогаш

Најчитани вести

Дона Дерико во март наполни 51 година, но тешко дека некој би погодил дека дамата е на таа возраст, ако не се сеќававме на неа од култната серија „Чувари на плажата“.

Од снимањето на серијата поминаа повеќе од 20 години, а убавата блондинка и понатаму изгледа апсолутно исто.

„Родив две деца и сега имам 51 година. Слабеев, се дебелеев…сакав повторно да изгледам убаво и сигурно во себе“, рекла таа зборувајќи за пластичните операции кои ги има направено.

Погледнете како изгледа:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести