17.8 C
Skopje
Thursday, September 23, 2021

Домашни влечки, „шепа од камила“ и изразена тенка линија: Опуштено издание на девојка од 45 милиони долари

Најчитани вести

Кендал Џенер (25) беше фотографирана додека одеше на Пилатес, во Лос Анџелес, а она што го носеше совршено го истакна нејзиното витко тело.

Веднаш по објавувањето на овие фотографии, многумина почнаа да коментираат дека таа е „премногу слаба“ и дека тоа може да се види јасно од одредени агли. Но, тие ја пофалија за опуштеното издание, бидејќи беше фотографирана во домашни влечки и дебели чорапи, а за еден детал ја споредија со нејзината пријателка Хејли Бибер.

Имено, во последно време папараците честопати ја „фаќаат“ во хеланки во кои ја истакнува „шепата на камилата“, што и овој пат и се случи на Кендал. Инаку, Кендал е најплатениот топ модел во светот во моментот, со приход од скоро 30 милиони долари. Според податоците, „тешка“ е вкупно околу 45 милиони долари. Да потсетиме, Кендал неодамна ги отвори вратите на нејзината „златна вила“ во Лос Анџелес, во која се пресели пред нешто помалку од две години.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com