33.8 C
Skopje
Wednesday, June 23, 2021

Додека фановите на Реал тагуваа, Азар се смееше по поразот од Челси (ФОТО)

Најчитани вести

Еден Азар повторно ги разочара фановите на Реал Мадрид откако беше фатен од камерите како се смее по поразот од Челси.По последниот свиреж на судијата Азар изгледаше како да победил неговиот тим, а не како да е елиминиран во полуфинале.

Додека навивачите тагуваа по поразот, он се смееше со неговите поранешни играчи.

Реал Мадрид за Азар плати 150 милиони евра а доби тотално несериозен фудбалер кој дојде дебел на подготовки, постојано се повредува, се смее по клучни порази како ништо да не се случило…

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести