5.8 C
Skopje
Friday, December 9, 2022

Додека медиумите зборуваат за нејзиниот развод и поделбата на имотот, Ким Кардашијан провоцира на Instagram во долна облека

Најчитани вести

Иако деновиве нејзиниот развод е главна тема на медиумите, Ким Кардашијан се обидува да го игнорира.

Наместо болниот процес на поделба на имотот и борбата околу старателството што ја чека наскоро, ријалити ѕвездата и сопственик на неколку модни и козметички компании се концентрираа на работата. Таа сподели нова сочна фотографија во долна облека на Инстаграм, и има добра причина за тоа.


Познатата ријалити sвезда која се прослави во шоуто „Во тек со Кардашијанс“ денес води неколку успешни компании, а една од нив е и брендот Скимс, кој Ким Кардашијан го основаше во 2019 година. Како дел од брендот, Ким лансираше долна облека, еластични боди и меки пижами и бањарки, а најнов производ се хулахопките.

Погледнете како изгледаа!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести