2.8 C
Skopje
Tuesday, December 7, 2021

Добро ја искешира нејзината врска со Роналдо: Џорџина Родригез доби понуда која не се пропушта

Најчитани вести

По низата модни кампањи, можноста да се биде заштитно лице на најпознатите брендови на денешницата, свршеницата на Кристијано Роналдо и мајка на неговата најмлада ќерка Алана Мартина, доби договор со моментално веројатно најпознатата стриминг услуга.

Со фотографија, на која има насмевка од уво до уво, но и кратко видео во кое Нетфликс ја пречека во „нивното семејство“, Џорџина Родригез не можеше да напише ништо повеќе од ова: „Јас сум многу возбудена и среќна за ова нов проект. Ви благодарам на семејството! ‘

Ако можеби некому не му е јасно за што точно станува збор, доволно е да се каже дека Нетфликс објави нови шпански серии, вклучително и доку-реално шоу чија главна sвезда е вереницата на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез. Идејата е камерите да го следат инфлуенсерот и sвездата на Инстаграм со денови и да го покажат тоа преку својот стриминг сервис.

Фудбалерот Кристијано Роналдо се пофали со добрата вест за успехот на неговата привлечна свршеница на својата Инстаграм Стори.

Дефинитивно е голем успех на атрактивната Аргентинка, која благодарение на својот изглед, но најмногу на врската со еден од најдобрите и најпопуларните фудбалери на денешницата, Кристијано Роналдо, има освоено бројни профитабилни договори со најпознатите модни куќи и брендови.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com