23.8 C
Skopje
Saturday, May 21, 2022

ДОБИВ ВТОРА ШАНСА И МНОГУ СУМ БЛАГОДАРЕН: Актерот проговорил за новата стара врска со Џенифер ЛОПЕЗ, а ја спомнал и новата кариера!

Најчитани вести

Поранешните љубовници Џенифер Лопез и Бен Афлек ја обновија врската по 19. години, што воодушеви многумина и предизвика големо медиумско внимание.

Овој пар, сепак, не кажува многу за својата љубов, а актерот сега за прв пат истакнал дека е пресреќен што со Џенифер добил втора шанса.
Свесен е дека треба да коригира некои работи од минатото, но среќен е што добил можност тоа и да го покаже. Бен со овие зборови покажал колку ја сака својата девојка и дека 19. години разделба не им може ништо, дека само им помогнало да разберат некои работи.

„Животот е тежок и постојано паѓаме и се надеваме дека ќе научиме нешто од тие падови. Единственото нешто што треба да направите е да искористите втора шанса, како и можностите што ви ги дава созревањето“, рекол Афлек во интервју за WSJ и додал дека во „новата – стара“ врска му е преубаво.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com