23.8 C
Skopje
Sunday, July 25, 2021

Длабоки фармерки и кадрава коса – Брена сподели фотографија од младоста на која лудо се забавува

Најчитани вести

Лепа Брена се потсети на некои минати денови, па на Инстаграм сподели стара фотографија со Рако Ѓокиќ.

Пејачката, очигледно, лудо се забавувала, а таа глетка на многумина иј измами насмевка на лицето.

Коментари со комплименти за нејзиниот и неговиот изглед се нижеа еден по друг./press24.m

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести