9.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

ДИЗАЈНЕРКАТА ИВАНА КНЕЗ СЕ РАЗГОЛЕ НА ИНСТАГРАМ: “Салце и со тебе, и без тебе многу си се сакаме!“

Најчитани вести

Македонската дизајнерка Ивана Кнез често пати на социјалните мрежи објавува провокативни фотографии.

На една од последните нејзини фотки на Инстаграм таа позира речиси гола, но со интересна порака.

-Салце, у реду је. И со тебе, и без тебе многу си се сакаме! Прелепотици, ич да не ви чуе форма на тело! Душата се брои. Намасте – напиша во прилог на фотографијата.

0

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести