34.8 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Диво и заводливо: Бијонсе го запали Инстаграм со своето последно издание

Најчитани вести

Пејачката Бијонсе уште еднаш докажа дека е кралица на егзотичните и несекојдневни модни избори.

Нејзиниот последен избор, кој го стави на себе за излегувањето со мајка и и пријателките, се состоеше од корсет-фустан со животински принт кој и оваа година модно доминираше.

Освен фустанот кој ги истакна сите нејзини облини, Бијонсе носеше и ракавици со истиот принт, висечки зелени обетки и лакирани чевли со ременче на згобовите.

Во фокусот беше и нејзината фризура, долги плетенки кои и прилегаа одлично и не толку нагласен мејкап.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com