32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Дибала даваше изјава, па доби бакнежи од Роналдо

Најчитани вести

Кристиано Роналдо одигра многу добар натпревар синоќа против Интер, па се покажа дека Португалецот може одлично да функционира во тандем со Пауло Дибала.

Дека помеѓу нив владее добар однос потврдува и сцената од микс зоната на стадионот „Џузепе Меаца“.

Додека Дибала даваше изјава, Роналдо му пријде и му даде бакнеж, а истото го направи и Бонучи.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com