30.8 C
Skopje
Saturday, June 25, 2022

Де Лихт пристигна на прегледи: Навивачите го пречекаа со воодушевување се појави и Раиола

Најчитани вести

Матијас Де Лихт вчера вечер слета во Торино.

Јувентус победи во трката за еден од најбараните фудбалери во овој момент. Како и што се најавуваше после пристигнувањето, Де Лихт утрово ги поминува медицинските прегледи.

Де Лихт пристигна во медицинскиот центар на Јувентус, а таму го чекаа и навивачите кои јасно го покажаа своето воодушевување од неговото пристигнување. Покрај навивачите на едно од видеото може да се забележи и дека во медицинскиот центар на Јувентус е присутен и неговиот агент Мино Раиола со кого Де Лихт се поздрави.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com