24.8 C
Skopje
Saturday, May 28, 2022

Дејвид Бекам насмеан ја бакнува Викторија на јахтата на Елтон Џон

Најчитани вести

Дејвид Бекам се забавува со сопругата Викторија и со нивните деца на луксузната јахта на сер Елтон Џон во јужна Франција, пренесе „Дејли меил“.

44-годишната фудбалска легенда во друштво на неговата ќерка Харпер и нивните синови нуркаше додека Викторија (45) зборуваше со сопругот на музичарот Дејвид Фурниш.

Дејвид беше во одлично расположение, се смееше и нежно ја бакнуваше Викторија, која носеше бел фустан.

Елтон Џон и неговиот постар син Захари, кои исто така уживаа во водата, беа на јахтата.

Ова не е прв пат семејството Бекам да го поминува својот август одмор на јахта на музичарот. Тие и лани беа видени заедно.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com