Home » Деца и нивните татковци нападнати на плажа во Струга

Деца и нивните татковци нападнати на плажа во Струга

by Журнал.мк

На 25.08.2023 во 20:30 часот во ОВР Струга А.С.(44) од с.Љуботен, скопско пријавил дека околу 19:00 часот на плажа во Струга тој заедно со негов роднина А.Н. и нивните деца, по претходно недоразбирање, биле физички нападнати од едно лице. Напаѓачот употребил тврд и остар предмет. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More