10.8 C
Skopje
Saturday, December 10, 2022

Дете исчезнато во Кочани пронајдено во Гази Баба

Најчитани вести

Вчера во 05:00 часот од страна на полициски службеници од полициска станица Гази Баба, бил пронајден 12-годишниот Д.И. од Кочани,

Од МВР информираат дека тој бил пријавен дека се оддалечил од домот на 16.01.2021.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести