-2.2 C
Skopje
Sunday, February 5, 2023

Денот на Републиката – 2 Август неработен за сите граѓани

Најчитани вести

Денот на Републиката 2 Aвгуст (понеделник) е неработен ден за сите граѓани на Република Македонија, соопшти денеска Министерството за труд и социјална политика.

Од Министерството на сите граѓани им го честитаат Денот на Републиката.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести