4.8 C
Skopje
Thursday, October 28, 2021

Деми Мур одмора во Дубровник

Најчитани вести

Милијардери, рок sвезди, актери, модели и спортисти, ја одбраа Хрватска за летниот одмор оваа година.

И холивудската актерка, Деми Мур со друштвото одмора во Дубровник. Таа на Инстаграм објави фотографија од својот одмор и предизвика огромен интерес во хрватската јавност.

„Неделно селфи“ напиша Деми Мур во описот на фотографијата на која позира на терасата покрај море, а во позадина се гледа дел од хрватското крајбрежје во околината на Дубровник.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com