23.8 C
Skopje
Tuesday, July 27, 2021

Дел од Центар без вода

Најчитани вести

Поради уличен дефект ф 80 мм на ул.„Јордан Мијалков“ 44, прекинато водоснабдување денеска ќе имаат корисниците од оваа улица и од ул. „50-та Дивизија“.

ЈП Водовод и канализација-Скопје информира дека прекинот на водоснабдувањето е од 9:20 часот и ќе трае до санирање на дефектот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести