12.8 C
Skopje
Sunday, September 26, 2021

Девојче падна од балкон на шести кат во Охрид

Најчитани вести

Дете падна од балкон на зграда во населбата Христо Узунов во Охрид, објави порталот Охрид1 вчера.

Како што дознаваат тие, се работи за мало девојче кое паднало од шести кат и се здобило со многу скршеници при што е пренесено во болница.

Порталот најавува повеќе информации наскоро

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com