Home » Девојка се обидела да се самоубие фрлајќи се од зграда во Аеродром

Девојка се обидела да се самоубие фрлајќи се од зграда во Аеродром

by Журнал.мк

Доцна попладнево имало обид за самоубиство во скопската населба Аеродром, објави „Локално“.

Според информациите на порталот, 30-годишна девојка се фрлила од петтиот кат од зграда на булеварот „Авној“, го преживеала падот и веднаш била згрижена на КАРИЛ со тешки телесни повреди.

Полицијата врши увид на местото на настанот.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More