27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Девет лица загинаа во сообраќајна несреќа во Мексико

Најчитани вести

Девет лица загинаа, а 12 се повредени во сообраќајна несреќа што се случи во западниот дел на Мексико.Несреќата се случила кога комбе удрило во камион паркиран покрај патот и се запалило. Поголем број од повредените се во критична состојба.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com