-9.2 C
Skopje
Tuesday, January 25, 2022

Две тепачки синоќа во Струмица пред казино и хотел

Најчитани вести

На 19.06.2021 во 09.00 часот во СВР Струмица, Н.А.(38) од Струмица пријавил дека околу 04.00 часот пред казино во Струмица бил физички нападнат од Т.Н.. По целосно расчистување и документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

На 19.06.2021 во 03.00 часот во СВР Струмица, Ј.Г.(48) од Струмица пријавил дека околу 02.30 часот во хотел во Струмица бил физички нападнат од И.С.. По расчистување и документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com