18.8 C
Skopje
Thursday, May 19, 2022

Две лица каснати од кучиња скитници

Најчитани вести

Скопје, 1 номеври-И.М.(36) од Скопје вчера во 16:15 часот во полициската станица Драчево пријавил дека на улицата „Бранко Заревски“ бил каснат од куче скитник во пределот на десната нога.

Д.Т.(56) од Скопје вчера во 14:45 часот во полициската станица Ѓорче Петров, пријавил дека на улицата „Алексо Демниевски“ бил каснат од куче скитник во пределот на левата потколеница.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com