-0.2 C
Skopje
Wednesday, January 19, 2022

Дваесет и две годишно момче нападнато од три лица

Најчитани вести

Скопје, 28 август- На 27.08.2019 во 02.55 часот во СВР Скопје, Џ.Х.(22) од Скопје пријавил дека на улица ,,Максут Садик’’ бил физички нападнат од три лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com