17.8 C
Skopje
Sunday, March 26, 2023

Дваесет и две годишно момче нападнато од три лица

Најчитани вести

Скопје, 28 август- На 27.08.2019 во 02.55 часот во СВР Скопје, Џ.Х.(22) од Скопје пријавил дека на улица ,,Максут Садик’’ бил физички нападнат од три лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Најнови вести