18.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

Дарко Лазиќ на полиграф првпат искрено за Ана Севиќ и долговите

Најчитани вести

Дарко Лазиќ неодамна одржа концерт во „Сава Центар“ со кој означи почеток на нов живот и нова кариера по неговата тешка сооб*аќајка. Деновиве, Лазиќ беше на „Блиц полиграф“ каде што одговараше на разни прашања, некои од нив се покажаа како точни, а некои како неточни.

Тој откри дали е точно дека добил бакшиш од 50 000 евра, откри дали некогаш ја изневерил свршеницата Марина, дали имал паралелни врски. Дали некогаш сте ја изневериле свршеницата Марина?

„Не“, одговори Дарко и одговорот се покажа како точен.

Дали некогаш сте биле во паралелна врска?

„Не“, одговори Дарко, а одговорот се покажа како неточен, а тој објасни дека не знае дека таа ситуација може да се каже како паралелна врска. Дали е точно дека Ана Севиќ во текот на бракот ве следела?

„Да точно е. Не знам дали тоа го правела лично или преку некој друг“ вели Лазиќ и открива дека со бившата сопруга има контакт поради нивната ќерка Лорена. Дарко исто така откри дека должел одредена сум на пари, но дека тоа сега е средно и долговите се вратени.

Целото интервју погледнете во видеото подолу./skopje24.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com