10.8 C
Skopje
Friday, December 9, 2022

Дара Бубамара се качи на маса и почна да меша, а Саша Поповиќ и го спушташе фустанчето

Најчитани вести

Во една од наредните изданија на емисијата „Ѕвездите на гранд“ гостинка во жирито ќе биде пејачката Дара Бубамара.

Таа на својот Инстаграм профил се пофали од кадрите за време на снимањето на емисијата.

Како што може да се забележи од фотографиите Дара во еден момент се одлучила да стане од столчето и да заигра на масата.

Облечена во црн кожен фустан започнала да тверка и ги дигнала рацете во вис, но поради нејзиниот прекраток фустан Саша Поповиќ во еден момент станал и и го истегнал надоле за да и го сокрие задникот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести