19.8 C
Skopje
Friday, August 19, 2022

Дара Бубамара се изгладнува, тренира, слабее

Најчитани вести

Дара Бубамара, позната по своите облини од време на време „кубури“ со килограми, па одлучи да гладува за да си ја врати својта добра линија.

Имено, решила да користи драстични мерки, па на својот профил на Инстаграм објавила снимка на која напишала дека гладува и тренира напорно.

Таа со оваа објава ги загрижи своите обожаватели, бидејќи сметаат дека ваквиот начин не е воопшто здрав и дека во ниту еден случај не смее да гладува, туку правилно да се храни.

– Гладна сум, тренирам, но се исплати – напишала Дара како коментар на видеото./slobodenpecat.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com