18.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Дара Бубамара пред и после операциите

Најчитани вести

Дара Бубамара денеска важи за една од пејачките со најголеми гради на естрадата ширум регионот, меѓутоа не од секогаш можеше да се пофали со бујното деколте.

Имено, пред 14 години таа имаше природни гради, што истото го потврдува и еден видео запис од една телевизиска емисија од 2005 година, каде гостуваше со нејзиниот колега Шако Полумента.

Дара Бубамара ги зголеми градите за неколку броја, а сите тогаш велеа дека претерала./kurir.mk

Погледнете како тогаш изгледаше познатата пејачка:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com