5.8 C
Skopje
Friday, December 9, 2022

Дара Бубамара и Карлеуша во меѓусебен натпревар, која повеќе ќе се соблече

Најчитани вести

Популарната пејачка Дара Бубамара објави безобразна фотографија, а поради нејзините потполно голи гради веруваме дека на нејзините фанови не им беше сеедно.

Дара позира во здолниште и раскопчана жолта јакна под која нема ништо, а огромните гради беа во преден план. Преку брадавиците Дара има црна трака, а на обожавателите им испрати јасна порака.

– Не ја поминувај линијата – напишала пејачката во опис на фотката.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести