30.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Дара Бубамара е секси дадамразица ги покажа градите

Најчитани вести

Секој на свој начин, се подготвува за нова година па така и Дара – Бубамара Фолкерката се огласи па во свој стил на својот Инстаграм профил го сподели своето новогодишно расположение на општа радост и задоволство на нејзините фанови, ама и на сите други мажи.

На кусото видео клипче Дара – Бубамара одново „си го бара“… Растрчана по дома, разголена само по маичка на прерамки во која „разиграно танцуваат“ нејзините „силиконски гигантки“, насмеаната и весела секси дадамразица праќа бакнежи за претстојните празници…

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com