7.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Даниел и Едита во страсна прегратка

Најчитани вести

Познатото ТВ шоу „Твоето лице звучи познато” на кое во 2016 г. победи нашиот Даниел Кајмакоски, ќе се снима повторно.

Имаше заедничка средба на досегашните најдобри натпреварувачи, меѓу кои и српската пејачка Дита Арадиновиќ.

Едита и Даниел направија повеќе селфи фотографии кои ги објавија на своите профили на Инстаграм.

Дека постои хемија меѓу нив се гледа од објавените фотографии, а каква ќе биде онаа што ќе ја понудат пред камерите, останува да видим

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести