3.8 C
Skopje
Wednesday, February 1, 2023

Дали ќерката на контроверзниот милионер ИМА НАЈСОВРШЕНО ТЕЛО

Најчитани вести

Австралиската манекенка Лучијана Бејнон која е ќерка на контроверзниот тајкун, мултимилионерот Траверс Кандимен Беjнон, неодамна продефилира по модната писта во Мајами, а веста за нејзиниот заносен изглед ја пренесоа сите странски медиуми.

Атрактивна бринета, со волшебни облини, доминираше во модната ревија, облечена во минијатурен црн костим за капење, а многумина веќе велат дека таа го има најсовршеното тело во светот.

Објавата од модната писта таа го сподели на Инстаграм а коментарите се редеа „Одземаш здив“, „Колку лудо изгледаш“, „Кралица“, „Совршено“, „Совршено тело постои ”

По фотографијата таа објави и видео, каде исто така не изостанаа коментарите поврзани со тоа дека е многу привлечна, убава …

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести