17.8 C
Skopje
Friday, October 22, 2021

Дали сте подготвени за ова: Ријана позира во мрежаст фустан без градник (ФОТО)

Најчитани вести

Пејачката Ријана на својот Инстаграм профил сподели провокативна фотографија.

Ријана седи на под, а фустанот го носи без градник.

– Јас додека чекам дел од модната ревија за мојот бренд долна облека. Знам дека не се подготвени за тоа – порачала Ријана.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com